LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH W NABORZE NA ROK 2022/2023.

Poniżej zamieszczamy listę dzieci PRZYJĘTYCH do Przedszkola nr 197 w naborze NA ROK 2022/2023.

Wydział Oświaty informuje, iż zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkoli i oddziałów
przedszkolnych w szkołach podstawowych na nowy rok szkolny 2022/2023 od dnia 25 kwietnia rozpoczyna się procedura odwoławcza, zgodnie z biegiem terminów określonych w harmonogramie rekrutacji. Procedura odwoławcza dotyczy wyłącznie dzieci, które brały udział w postępowaniu rekrutacyjnym. Rodzic może odwoływać się do każdej placówki wskazanej we wniosku.

Jeśli procedura odwołania nie zakończy się pozytywnie, wówczas dla kandydatów niezakwalifikowanych:

od 16 maja (poniedziałek)
do 10 czerwca (piątek)

będą przygotowane skierowania do placówek, które dysponują wolnymi miejscami.Rodzic, który nie skorzysta z tego skierowania może brać udział w rekrutacji uzupełniającej, która rozpoczyna się od 13 czerwca do 17 czerwca 2022 r. Składanie wypełnionych i podpisanych wniosków wraz z załącznikami tylko w placówce wskazanej w pierwszej preferencji.

Pozostajemy do dyspozycji pod adresem mail: przedszkole197@wp.pl oraz numerem telefonu: 515-323-289

Dyrekcja Przedszkola rn 197 w Poznaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *