Wiosenny konkurs ekologiczny dla dzieci w wieku 3 – 6 lat

Zapraszamy dzieci przedszkolne do udziału w międzyprzedszkolnym konkursie ekologicznym „Eko – zabawka” Prace będą oceniane w czterech grupach wiekowych: 3 latki, 4 latki, 5 latki i 6 latki. Tematem konkursu jest przygotowanie przez dziecko zabawki wykonanej z surówców wtórnych. Format pracy – przestrzenna. Praca ma być wykonana z surowców wtórnych, np.: makulatury, zakrętek, plastikowych butelek, kartonów po mleku, drewnianych elementów oraz innych odpadów. Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć metryczkę zawierającą: tytuł pracy, nazwę przedszkola, imię, nazwisko oraz wiek uczestnika.
Ostateczny termin dostarczenia zdjęć prac (do wychowawców grup) upływa 20.04.2023 roku. Zdjęcia prac konkursowych należy dostarczyć do 21.04.2023 roku na adres:
Przedszkole nr 197
ul. Moniki Cegłowskiej 12/U1
60-461 Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *