Konkurs Majowa Łąka

Serdecznie zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Majowa łąka”, adresowanym do przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. Konkurs trwa od 8.05.2023 r., a ostateczny termin oddania prac upływa 26.05.2023 r. Zadaniem jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A4 lub A3 przy wykorzystaniu dowolnych technik płaskich. Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć metryczkę zawierającą: imię i nazwisko, wiek dziecka, nazwę przedszkola. W każdej grupie wiekowej (3,4,5,6 – latków) zostaną wyłonione: I miejsce, II miejsce, III miejsce oraz dwa wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, a laureaci otrzymają również nagrody rzeczowe.

Prace konkursowe należy dostarczyć na adres placówki: Przedszkole nr 197, ul. Moniki Cegłowskiej 12U/1, 60 – 461 Poznań Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *